NEDEN BİZ

Neden mi bizimle çalışmalısınız? Çünkü;


Yayınevi olarak.Dunyada hiç kimsenin yapmadığnı yapıyoruz.
Yazarlarımızın kitap reklamını kendi sitelerimizde ücresiz olarak yapıyoruz.tabiki buda bir yazar ve eseri için bulunmuyan fırsattır.böylece her kes hem yazarı ve eseri tanımış olur. Size reklam ve tanıtım garantisi sunmaktayız. Her yazarımızın reklamını ve tanıtımını yapacağınızı sözleşmemizde garanti ediyoruz. Reklam ve tanıtım garantisi içinde.Biz kitaplarımızın reklamını kendi sitelerimizde yapmaktayiz.Türkiyenin en büyük kitap siteleri 7/24 açık Kitapsay.com  Nilkitap.com ve onlay satiş sitemiz Burdanalalım.com`,da  yayınlıyoruz  Yayınlanan kitapların reklamı ve tanıtımı olmalıdır ki okurlar bu kitapları görebilsinler ve ulaşabilsinler.
Editörlük Farkı:
Yayın evimizde editörlük hizmetleri en üst seviyede dikkat ile yapılmaktadır. Sözleşmemizde de bu durum garanti alına alınmıştır. Tüm yazarlarımız editörünün hangi okul mezunu olduğunu sorma hakkına ve diplomasını görme hakkına sahiptir. Yayınevimize kitap yayınlatmak amacıyla ön görüşme yapmaya birçok yazar gelmektedir. Biz gelen tüm yazarlarımızı editörlerimizle, tasarımcılarımızla tanıştırıyoruz ve sohbet etmelerini sağlıyoruz.
Editörlerimiz arasında edebiyat bölümü mezunu, yüksek lisans yapan, ödül almış çok değerli isimler vardır. Kadromuz bölümünden çalışma arkadaşlarımızı tanıyabilirsiniz.
Baskı Kalitesi Farkı:
Yayınladığımız tüm kitapların matbaa kalitesi çok yüksektir. Hiçbir kitabımızın kapağında kırılmalar, sayfalarında dökülmeler vb. problemler oluşmaz.
Şeffaflık Farkı:
Yayınevimiz geniş bir şeffaflık ilkesi ile çalışmaktadır. Bizden kitap yayınlayan tüm yazarlar kitaplarının kaç adet basıldığını resmi belgeleri ve fotoğrafları ile görebilir. Ayrıca depoya gelip bizzat sayım yapabilir. Bu güvence sözleşme ile hukuksal garanti altına alınmıştır. İstanbul dışında oturan veya yurtışında yaşayan ve depomuza gelip kitaplarını bizzat görme şansı pek olmayan yazarlarımız için de hem fotoğraf çekiyoruz hem de isterlerse kısa bir video ile depodan görüntüler alıp kendilerine iletiyoruz. Böylece yazar kitabının anlaşılan adet kadar basıldığını teyid ediyor ve içi rahatlıyor. Biz şeffafız. Depomuz da yayınevimiz de tüm gazetecilere, tüm medya mensuplarına ve tüm yazarlara açık.
Sosyal Medya Farkı:
Yayın Evimizin yayınladığı her kitabı sosyal medya üzerinden tanıtacağını kesin olarak garanti etmektedir. Peki neler yapıyoruz?

öncelikle yazarımızın kitaplarını kendi kitap satiş sitelerinde  ve kendi sosyal medya hesabı üzerinde yayınlıyoruz.